Vitajte v Doučko Rača :-)  

Rača Sme tu primárne pre Vás a Vaše deti z Rače a blízkeho okolia, ktoré už nemusia strácať čas dochádzaním za doučovaním a Vy si o ne už nemusíte robiť starosti, či dorazili do cieľa bezpečne. Zároveň sa môžete spoľahnúť, že Vaše deti budú u nás v dobrých rukách a že môžu získať adekvátne vzdelávanie a dosahovať želané zlepšenia, výsledky.

 

Učenie Založenie tohoto centra vyplynulo z mojej osobnej skúsenosti, ako rodiča detí, ktoré v určitej dobe potrebovali túto formu doplňujúceho vzdelávania a zároveň už spomínaného želania, aby dieťa nemuselo dochádzať za doučovaním ďaleko. Aj preto som vytvorila tím kvalitných učiteľov, lektorov, či študentov, ktorých baví učiť a motivovať deti v daných predmetoch.

Motivácia Zameriavame sa primárne na motiváciu detí k učeniu jednotlivých predmetov, pretože kto sám chce, ten sa dokáže zlepšiť v čomkoľvek a kedykoľvek. Motivácia je kľúčom k úspechu, učiteľ len navedie dieťa správnym spôsobom. Tým, že samé zažije radosť z učenia,  je úspech zaručený, potom ani domáce úlohy a samostatné štúdium už nebude viac problémom.

 

Hra Pri učení sa  snažíme používať aj deťmi veľmi obľúbené hry a súťaže v tíme, rôzne videá, piesne (spievaj, hraj a uč sa).